Nabídka

ZÁŽITKOVÝ LET

 

Vyhlídkové lety na hrady Karlštejn, Křivoklát, Žebrák a Točník. Nebo trasa nad Vltavou, kde spatříte Slapy, Orlík a nádherný zámek Zvíkov. Volba trasy je na Vás! Po letu ihned posíláme pořízené fotografie z kokpitu zdarma na Váš telefon. Do oblak Vás vezmou moderní sportovní letadla vybavena záchranným padákovým systémem, umělým horizontem a s havarijním pojištěním. Nabízíme tyto varianty:

20 minut – 1400 Kč
30 minut – 1800 Kč
60 minut – 2400 Kč

PILOTEM NA ZKOUŠKU

 

Spolu s profesionálním pilotem-instruktorem usednete do letounu, pilot pouze odstartuje a přistane (kritické fáze letu). V mezičase budete celou dobu řídit vy. Kroužit pak budete nad Karlštejnem či Křivoklátem, nebo nad Točníkem, Žebrákem a Zbirohem. Případně si trasu můžete určit Vy dle zakoupené doby v oblacích. Letu předchází důkladná pozemní instruktáž. I v tomto případě od nás zdarma dostanete velké množství fotografií pořízených během letu.

Pilotem na zkoušku 30 minut – 1900 Kč
Pilotem na zkoušku 60 minut – 2500 Kč

PILOTNÍ VÝCVIK

 

Nabízíme profesionální výcvik pilota UL, kterému je po získaní licence možné zapůjčovat naše letadla. Výcvik provádí Milan Sklenář, zkušený instruktor létání. Letovou hodinu počítáme od vzletu po přistání, neúčtujeme zahřívání motoru ani pojíždění po letišti. Výcvik můžete absolvovat na hornoplošníku GP One nebo dolnoplošníku Eurostar. Obě letadla jsou vybaveny záchranným systémem, umělým horizontem a další pokročilou avionikou.

Cena za letovou hodinu včetně instruktora – 2400 Kč